Meble do przedszkoli, żłobków oraz szkół.


Wszystkie kolekcje meblowe tworzymy z myślą o Naszych maluchach. Do ich produkcji używamy materiałów najwyższej jakości oraz monitorujemy poszczególne etapy produkcji. Nasze kolekcje meblowe to niezliczona ilość kombinacji oraz możliwość tworzenia dowolnych zestawów mebli, które idealnie pasowały będą do żłobków, przedszkoli czy szkół. 

Proponowane przez Nas produkty uatrakcyjniają zajęcia dydaktyczne zapewniając rozwój dzieci oraz ich kompleksową edukację. Dzięki temu stwarzamy dzieciom fascynujące miejsca, pełne kolorów, radości i zabawy.

SZATNIE MINIFORM - w swojej ofercie posiadamy kilkanaście modeli szatni, moduły różnej szerokości dopasowane do ilości dzieci w danej grupie. Bardzo chętnie wykonamy projekty szatni oraz wizualizację abyście mogli Państwo zobaczyć oraz sprawdzić czy wybrane przez Was moduły szatni pomieszczą się w pomieszczeniu. 

KOLEKCJA 3D - cechą charakterystyczną są grawerowane wzory na frontach, które po połączeniu z grawerami w szatni dają idealną identyfikację półeczki dla dziecka. 

KOLEKCJA HAPPY - mebelki, które mogą być używane w przestrzeni jako siedzisko i miejsce do odpoczynku dla dziecka lub bezpośrednio przy ścianie. Ich uzupełnieniem są kolorowe materace oraz pojemniki Gratnells. 

KOLEKCJA CHATKA - zestawy budujemy z szafek z kolekcji 3D uzupełniając daną szafkę daszkiem oraz frontem skośnym.

KOLEKCJA 605 - niskie szafki do budowania ścianek działowych lub łączenia z innymi kolekcjami. 

KOLEKCJA MULTIFORM - możliwość tworzenia zestawów meblowych, które oddzielą przestrzeń między zabawą i nauką. Tył mebli z płyty laminowanej tak aby stworzyć ścianę działową lub z płyty HDF aby ustawić je bezpośrednio przy ścianie. 

W ofercie wkrótce krzesła dziecięce do przedszkola, krzesła do przedszkola.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.