Meble dostarczamy na terenie całej Polski. Staramy się dostarczać je już zmontowane (zamówienia powyżej 10 tys. zł brutto). Koszt dostawy mebli zmontowanych lub wysyłki mebli w paczkach do samodzielnego montażu wyceniany jest indywidualnie do każdego zamówienia. Klient zostanie poinformowany o kosztach w osobnym e-mailu po złożeniu zamówienia.

Dla bezpieczeństwa mebli podczas transportu (w przypadku wysyłki mebli w paczkach) dodatkowo pakujemy je w kontenerek tak aby nie zostały uszkodzone.

Ze względu na liczne reklamacje wszystkie meble wysyłamy na palecie tak aby nie doszło do uszkodzeń. Minimalny koszt wysyłki mebli to 175,00 zł przy palecie standardowej 120x80 cm a 375,00 zł przy palecie niestandardowej.

Jeśli meble wysyłamy w paczkach wtedy nie ma możliwości wyboru przez klienta godziny dostawy mebli. Są one wysyłane przez zewnętrzną firmę kurierską. Jeśli jednak dostarczamy je już zmontowane wtedy informujemy klienta dzień wcześniej o planowanej godzinie dostawy.

Proszę pamiętać, że jeśli kurier z zewnętrznej firmy kurierskiej dostarcza meble w paczkach to nie ma obowiązku kontaktować się w dniu dostawy z informacją o której będzie u klienta.

Przewidywany czas realizacji zamówień to około 8 tygodni.

UWAGA! Przy wyborze innego koloru korpusu niż klon czas realizacji wydłużony jest o minimum 2 tygodnie.