Meble dostarczamy na terenie całej Polski. Koszt dostawy mebli w paczkach do samodzielnego montażu wyceniany jest indywidualnie do każdego zamówienia. Klient zostanie poinformowany o kosztach dostawy w osobnym e-mailu po złożeniu zamówienia. Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia, jeśli po otrzymaniu oferty uzna, że koszt wysyłki jest zbyt wysoki.

Kurier z zewnętrznej firmy kurierskiej nie ma obowiązku kontaktować się w dniu dostawy z informacją o której będzie u klienta. Kurier nie zajmuje się wnoszeniem mebli. Do wniesienia mebli potrzebne są 2 osoby. Kurier musi mieć możliwość dojazdu samochodem ciężarowym z windą rozładunkową. Palety pozostawiane są na zewnątrz przy wejściu do budynku pod warunkiem, że jest możliwość dojazdu tam ręcznym wózkiem widłowym typu "paleciak".

Przewidywany czas realizacji zamówień to około 8-10 tygodni od momentu opłaty faktury. Przy wyborze innego koloru korpusu niż klon czas realizacji może zostać wydłużony. Nasza firma dokłada wszelkich starań aby zamówienia były realizowane w terminie, jednak, przez niezależny od nas, wydłużony czas oczekiwania na materiały, dostawa może być opóźniona o czym informujemy naszych klientów telefonicznie lub przez wiadomość e-mail.

UWAGA!

PODCZAS MONTAŻU MEBLI (SZAFEK) PROSIMY NIE OTWIERAĆ WSZYSTKICH PACZEK JEDNOCZEŚNIE. OTWARCIE PACZEK Z RÓŻNYMI MEBLAMI MOŻE SPOWODOWAĆ WYMIESZANIE SIĘ ELEMENTÓW, KTÓRE MOGĄ MIEĆ TEN SAM WYMIAR, ALE INNE OTWORY MONTAŻOWE