Szatnie Dla Przedszkoli

Jak wygląda dobrze dopasowana szafka do szatni w przedszkolu?

Optymalny produkt powinien pozwalać dziecku na samodzielne, komfortowe korzystanie z mebla. Bardzo istotne jest to, żeby szatnie dla przedszkola uwzględniały miejsca, w którym dziecko może wygodnie usiąść i zmienić obuwie. Kompleksowe wyposażenie tego typu obejmuje również takie rozwiązania jak szafka do szatni. Wygodne półki, zamontowane na wysokości odpowiadającej dziecku, pozwalają na sprawne odłożenie rzeczy. Oprócz tego szafka do szatni do przedszkola posiada również:

  • - wieszaki na ubrania;
  • - półeczkę na buty.

Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, żeby organizacja rzeczy nie sprawiała problemu młodym użytkownikom i użytkowniczkom. Funkcjonalność jest jedną z wielu zalet oferowanych przez nas szafek do szatni.

Nowoczesne meble do szatni - elegancki, atrakcyjny wygląd wyposażenia

Troszczymy się o to, żeby z naszą ofertą mogli Państwo w łatwy sposób wybrać meble, pasujące do danej szatni przedszkolnej. Proponujemy warianty mebli w różnych wersjach kolorystycznych.

Nasi klienci i klientki mogą wybrać:

  • - kolor korpusu;
  • - kolor frontów.

W rezultacie gotowe meble do szatni przedszkolnej będą prezentowały się dokładnie tak, jak chce tego klient/klientka.

Szatnie przedszkolne są produkowane z myślą o młodych użytkownikach i użytkowniczkach. Takie dopasowanie mebli do dzieci nie polega jedynie na określeniu właściwych wymiarów mebla. Stawiamy na żywe kolory i dodatkowo proponujemy opcję indywidualnego frezowania. Dostępnych wzorów jest tak wiele, że każde dziecko może mieć własną, niepowtarzalną szafkę.

Proste i wygodne składanie zamówienia na szatnie dla przedszkoli

Nasza strona umożliwia bardzo łatwe dopasowanie koloru poszczególnej szafki oraz zdecydowanie o tym, jakim rodzajem frezowania będzie wyróżniał się każdy z elementów. Mimo dużej możliwości indywidualizowania produktu, składanie zamówienia i decydowanie o parametrach idealnego mebla jest bajecznie proste.

Szatnie przedszkolne - rodzaje dostępnych mebli dla dzieci

To, co różni poszczególne szatnie dla przedszkoli, to m.in. konstrukcja. Proponujemy meble z zamykanymi i otwartymi szafkami. Aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów, poszczególne rozwiązania składają się z różnej liczby szafek. W efekcie meble z łatwością można dopasować do dużych i małych pomieszczeń, w tym do pomieszczeń o nietypowych kształtach. 

Nie tylko szatnie dla przeszkoli - co jeszcze oferujemy w naszym sklepie?

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z ofertą i pomożemy wybrać szafki do szatni, optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb. Gorąco zachęcamy również do przyjrzenia się innym kategoriom naszego sklepu. Zawarliśmy tam cały szereg rozwiązań, przeznaczonych dla dzieci, m.in. biurka do przedszkoli, biblioteczki, akcesoria łazienkowe dla najmłodszych i szafy do przedszkola.

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście modeli szatni. Moduły różnej szerokości dopasowane do ilości dzieci. Cały czas staramy się poszerzać swój asortyment aby jeszcze lepiej spełnić Państwa oczekiwania i co najważniejsze, oczekiwania najmłodszych. 

Meble naszej produkcji posiadają certyfikaty wydane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-36 z 66 pozycji

Aktywne filtry